PRODEJ


KOMERČNÍ OBJEKT 

 Havlíčkův Brod, Kokořínská ul. 


Nabízíme k prodeji čtyřpodlažní budovu určenou pro lehkou výrobu nebo poskytování služeb. Budova se nachází v centru Havlíčkova Brodu na pomezí sídliště a zástavby rodinných domů. Nyní je zde čalounictví a textilní výroba. Budova je v dobrém a udržovaném stavu, vše je funkční. V blízké době bude třeba opravit střechu.

Budova má malá suterén 65 m2, dále dvě nadzemní výrobní podlaží s vysokými stropy (3,62m a 4,15 m o výměře po 639 m2, dále podkroví, kde jsou kanceláře a techn. zázemí o výměře 264 m2, nákladní výtah s nakládací rampou. Připojeno na všechny sítě, vlastní plynová kotelna. Vlastní dvůr s garážemi. Připojení na sítě všechny, plyn, topení.

Nemovitost není zatížena právem třetí osoby, k datu prodeje bude právně i fyzicky volná.

Plocha pozemku je 1800 m2. Objekt je vhodný i na developerský projekt na polyfunkční budovu. Stavby v okolí jsou až pětipatrové.

Možno koupit i jako 100% obchodních podílů ve funkční společnosti, výrobní program je šití pracovních oděvů. Společnost je v dobré finanční kondici, je funkční a má zakázky.

V případě převodu podílů v s.r.o. bude součástí převodu mobiliář a zásoby - průmyslové šicí stroje, stříhací stoly a další textilní stroje.

V územním plánu je pozemek evidován jako "lehká výroba". U změnu územního plánu bylo požádáno.


Cena:    13 000 000 Kč