Realitní poradenství a zprostředkování 


Společnost MM Credit s. r. o. již od roku 1996 poskytuje realitní služby v celém spektru realitního sortimentu rezidenčních, komerčních i průmyslových nemovitostí a v úplné škále forem prodeje. Naše komplexní realitní služby zahrnují nejen zajištění marketingu a realizaci realitních transakcí včetně realitního poradenství, ale rovněž zajištění právního servisu, finančního a daňového poradenství i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí. Jsme výrazně orientováni na potřeby a oprávněné zájmy klientů a zajištění bezpečnosti a diskrétnosti transakcí. 

Poskytujeme komplexní poradenství a zprostředkovatelské služby v oblasti obchodu s nemovitostmi. Svěřte koupi či prodej vaší nemovitosti do rukou spolehlivé realitní kanceláře. Společnost MM Credit s. r. o. je na trhu s nemovitostmi již od roku 1996 a naši realitní makléři mají bohaté zkušenosti s řešením i těch nejsložitějších obchodních případů.

Využijte služby spolehlivé realitní kanceláře

Zařídíme prodej, koupi i pronájem vašeho bytu, chaty, chalupy či  pozemku. Spolehnout se na nás můžete také při poradenství v oblasti majetkového práva. Naši zkušení a zodpovědní makléři budou vždy hájit zájmy svého klienta a budou se snažit poskytnout mu ty nejlepší služby. Poskytujeme také poradenskou činnost v oblasti realit, přičemž první konzultaci vám poskytneme zcela zdarma. Striktně se držíme zásady vyváženosti služeb pro obě strany. Prodávajícího i kupujícího bereme jako své klienty a hájíme jejich zájmy.

Služby v rámci zprostředkování převodu nemovitosti

  • provedeme pro vás prověrku právního stavu nemovitosti
  • zařídíme bezpečnou (notářskou) úschovu finančních prostředků
  • doporučíme vám optimální financování
  • provedeme pečlivé vypracování veškerých smluvních dokumentů 
  • podáme návrh na vklad do katastru nemovitostí
  • provedeme oficiální předání zakoupené nemovitosti včetně zhotovení předávacího protokolu 

Naše nabídka

Kliknutím na obrázek si otevřete detail nemovitosti

Vytvořte si webové stránky zdarma!